Įdėti įmonę

Įmonių katalogas

UAB "ProDentum"

Medicina/grožis

Kalvarijų g. 128A-2, Vilnius

Daugiau negu 15 metų kasdien dirbame ir tobulėjame klinikinėje bei mokslinėje srityse. Nesilaikome senų ar naujų dogmų ir įsitikinimų – vadovaujamės įrodymais pagrįsta odontologija, gerąja praktika bei nauda pacientui.

Panerio poilsiavietė

Kaimo turizmo sodybos

Kauno rajono savivaldybė 54430, Lapių seniūnija, Ginėnų kaimas Panerio gatvė 17, Kaunas

Tyras oras, šalia tekanti didingoji Neris, įspūdingas kraštovaizdis, nepamirštami nuotykiai, turiningas laisvalaikis ir poilsis – visai tai ir dar daugiau Jūsų laukia Panerio poilsiavietėje! Esame įsikūrę gražioje vietoje, vos keli kilometrai nuo Kauno, prie antrosios pagal dydį Lietuvos upės – Neries. Pas mus galėsite apsistoti tiek ir šiltuoju metų sezonu, tiek ir orams pravėsus. Poilsiavietėje rasite laužavietę – koks gi poilsis gamtoje be šašlykų ar ant laužo kepamų dešrelių? Ištroškusiems daugiau pramogų, pasiūlysime mobilią pirtį, batutą – užsiėmimų netruks nei mažiesiems, nei suaugusiems. Taigi, vakaro pramogos – garantuotos! Jei planuojate žygį baidarėmis ar plaustais, Panerio poilsiavietė – puiki vieta sustojimui ir nakvynei palapinėse. Plaukti galėsite visiškai atsipalaidavę, pamiršę visus rūpesčius, nes žinosite, kad tikrai rasite kur apsistoti. Kaip galėdami prisidėsime prie kokybiško Jūsų poilsio…

UAB "Rehalinija"

e-parduotuvės

Šiaurės pr. 38-25, LT-49224, Kaunas

Didmeninė ir mažmeninė prekyba reabilitacijai, slaugai ir medicinai skirtomis prekėmis.

UAB ISVETA

Buitis

Naujoji g. 124, LT-62175, Alytus, Lietuva, Visa Lietuva

UAB ISVETA ir ko - virš 20 metų gaminanti daug skirtingų gaminių. Dirbame visoje Lietuvoje. Kreipkitės į mus, kokybė garantuota!

Kauno energija

Statyba

Raudondvario pl. 84, LT-47179 Kaunas, Kaunas

Karšto vandens tiekimas gyventojams, įmonėms bei organizacijoms Kaune, Jurbarke bei Kauno rajone!. Kokybiškos priežiūros ir aptarnavimo garantija bei patrauklios kainos ir sąlygos. -

Prižiūrėti kapai

Kita

Subačiaus g. 15, LT-01300 Vilnius, Vilnius

Teikiame kapų priežiūros ir tvarkymo paslaugas visoje Lietuvoje. Pasirinkite norimas paslaugas ir tvarkymo dažnumą mūsų svetainėje.

UAB Baltyre LT

Auto/moto

Stoties 30B, Utena, LT-28134, Utena

UAB BALTYRE LT yra BALTYRE įmonių grupės narė. Mes jau daugiau nei 20 metų dirbame Jums. Vykdome visų rūšių padangų importą - eksportą bei didmeninę-mažmeninę prekybą Lietuvoje bei kitose šalyse. Mes tiekiame kokybiškas padangas tiesiogiai iš gamintojų Europoje, Rusijoje bei Azijos šalyse. Esame išskirtiniai importuotojai Cordiant padangų Baltijos šalyse. Prekiaujame padangų kameromis, sunkvežimių ir žemės ūkio ratlankiais bei dubliavimo sistemomis. BALTYRE LT tiekia: padangas lengviesiems automobiliams, mikroautobusams ir visureigiams; padangas žemės ūkio technikai – traktoriams, priekaboms, padargams; padangas pramonės technikai; padangas sunkvežimiams; padangas miško technikai; įvairių dydžių ratlankius. Utenoje veikia Baltyre LT padangų servisas, kuriame remontuojamos ir montuojamos visų rūšių padangos.

UAB "Enternet"

Interneto svetainės

Geležinio Vilko g. 18a, LT-08104, Vilnius

UAB „EnterNet“ teikia: - SEO paslaugas (pozicijų kėlimas „Google“ paieškos sistemoje); - tinklalapių ir elektroninių parduotuvių kūrimo bei priežiūros paslaugas; - internetinio marketingo paslaugas; - internetinės reklamos paslaugas (Adwords ir kt.); - WEB dizaino paslaugas; - integracijų su kitomis sistemomis kūrimo paslaugas.

UAB "GoIT"

Interneto svetainės

Žalgirio g. 88-101, LT-09303, Vilnius

UAB „GoIT“ yra patyrusi, ambicinga kompanija, teikianti įvairiapusius IT sprendimus verslui. Profesionali mūsų komanda gali didžiuotis prisidėjusi prie klientų sklandaus IT ūkio veikimo, o modernių sprendimų ir lankstaus požiūrio dėka įgyvendinome ne vieną sėkmingą IT projektą.

UAB “Valokas”

Buitis

E. Volterio 24 - 2, Kaunas, Kaunas

Ieškote namų tvarkytojos palaugų? Nevark.lt svetainėje greitai ir paprastai užsakykite reikiamas paslaugas į namus.