Įdėti įmonę

Įmonių katalogas

ACORIS, UAB

Kita

Partizanų g. 61-806, LT-49282, KAUNAS, Kaunas

Mūsų diegiamos ir konkrečiam klientui pritaikomos integruotos sistemos atlieka automatizuotą procesų parametrų matavimą, juos analizuoja ir leidžia valdyti realiu laiku. Taip didinamas gamybos kompanijų veiklos efektyvumas. Inovatyviais sprendimais, kuriuos diegiame gamybos įmonėse, paslaugų teikimo kompanijose, mokslo įstaigose, mes padedame klientams valdyti materialinius ir žmogiškuosius resursus, o gaunami ir realiu laiku analizuojami bei koreguojami duomenys užtikrina, kad su mumis – efektyvesnė gamyba, geresnės ir patraukliau jūsų klientams teikiamos paslaugos, o drauge auginame jūsų konkurencinį pranašumą rinkoje.

UAB “Lietuvos meistrai”

Baldai

Taikos pr. 125F, Kaunas

Mes sprendžiame klientų problemas, susijusias su biuro patalpų išplanavimu, ergonomiškų darbo vietų kūrimu bei pateikiame geriausius pasiūlymus pagal Jūsų poreikius ir biudžetą. Mes koncentruojamės į kliento poreikius, jo lūkesčius ir sprendimus, kuriuos galime pasiūlyti.

UAB „Jūsų Vizija”

Kita

Europos pr. 46, Kaunas

UAB „Jūsų vizija“ – brandi reklamos profesionalų komanda, jau daugiau kaip 15 metų dirbanti šioje srityje. Mes – mieli ir paprasti žmonės, siūlantys nepaprastas idėjas, jų įgyvendinimo būdus.

UAB ISVETA

Buitis

Naujoji g. 124, LT-62175, Alytus, Lietuva, Visa Lietuva

UAB ISVETA ir ko - virš 20 metų gaminanti daug skirtingų gaminių. Dirbame visoje Lietuvoje. Kreipkitės į mus, kokybė garantuota!

MB "Ekošaltis"

Technika

Kalniečių g. 209, Kaunas

Įmonė ,,Ekošaltis" tai Jūsų verslo partneris kuris visuomet išsiaiškina ir įsigilina į kliento poreikius, stengiasi pasiūlyti tik optimaliausius, efektyviausius ir pažangiausius sprendimus sėkmingam Jūsų verslo vystymui. Užtikrintai galime teigti, kad mes galime pasiūlyti Jums nestandartinius sprendimus palankiausiomis kainomis.

UAB "PARTY INBOX"

Pramogos

Sėlių g. 39, Vilnius

Mūsų el.parduotuvėje rasite tik kokybiškus stambiausių pasaulio gamintojų vienkartinius indus, stilingas stalo bei šventinės erdvės puošmenas, balionus bei aksesuarus fotosesijoms. Jūsų laukiame ne tik elektroninėje erdvėje, bet ir mūsų šventinės atributikos prekybos salonuose Vilniuje, Sėlių g. 39 ir Verkių g. 27B, Ogmios miestelis; Klaipėdoje, Taikos pr. 64, PC Arena. Jauki aplinka ir nemokamos švenčių ekspertų konsultacijos- tik pas mus!

UAB "Enternet"

Interneto svetainės

Geležinio Vilko g. 18a, LT-08104, Vilnius

UAB „EnterNet“ teikia: - SEO paslaugas (pozicijų kėlimas „Google“ paieškos sistemoje); - tinklalapių ir elektroninių parduotuvių kūrimo bei priežiūros paslaugas; - internetinio marketingo paslaugas; - internetinės reklamos paslaugas (Adwords ir kt.); - WEB dizaino paslaugas; - integracijų su kitomis sistemomis kūrimo paslaugas.

UAB Inovacinė firma "MKDS"

e-parduotuvės

Piliakalnio g. 68, Vilniaus raj. sav. LT-15175, Visa Lietuva

Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: - didmeninė prekyba augalų apsaugos priemonėmis bei chemikalais; - didmeninė prekyba bakterijomis vandens ir nuotekų valymui; - pramoninių nuotekų valymas mikroorganizmų pagalba; - konsultacijos ir problemų sprendimas.

UAB "Simetria dentica"

Medicina/grožis

Nemenčinės pl. 4E-105, Vilnius

Ateikite, ir įsitikinkite, kad odontologijos klinika Vilniuje „Simetria Dentica“ – tai vieta, kur tiek pacientų, tiek mūsų gydytojų mintys materializuojasi ir virsta džiuginančiais rezultatais bei galimybe šypsotis gražia, ir, svarbiausia – sveika šypsena.

UAB "Lonas"

e-parduotuvės

Ukmergės g. 18, LT-55101, Jonava

Įmonė LONAS įkurta 1993 metais. Daugiau nei 20 metų LONAS puoselėja geriausias čiužinių gamybos tradicijas bei kuria inovacijas didesniam komfortui ir sveikesniam gyvenimui. Be pripažinimą pelniusių čiužinių, LONAS taip pat gamina aukščiausios kokybės šiuolaikinio dizaino lovas bei platų spektrą aksesuarų geresniam miegui.