Įdėti įmonę

Įmonių katalogas


Patikėkite mums savo namų ar biuro remonto, priežiūros rūpesčius, nes tai - mūsų darbas, kurį mes atliekame su malonumu.

UAB " OBELIKSAS "

Auto/moto

Dariaus ir Girėno 6, Plungė

ĮMONĖ GALI JUMS PASIŪLYTI: REKLAMĄ PLUNGĖS MIESTE LED EKRANE AUTOMOBILIŲ NUOMA: LENGVŪJŲ, KELEIVINIŲ, KROVININIŲ, PRIEKABŲ, NAMELIŲ ANT RATŲ, PLAUNAMOJO SIURBLIO NUOMA BEI VANDENS DVIRAČIŲ NUOMA IR KITĄ SEZONINĮ INVENTORIŲ. CHEMINIAI AUTOMOBILIŲ SALONŲ VALYMAI.

MB "MK Baltic Group"

e-parduotuvės

Pramonės gatvė 26-22, Šiauliai

Vaizdo kameros, vaizdo stebėjimo sprendimai internetu. Prekes pristatome per 2 darbo dienas.

D. Juškos IĮ

Kita

J. Dobkevičiaus g. 8, Vilnius

Burbuliniai vokai yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, panaudojama įvairiems gaminiams pakuoti. Šias ir kitas pakavimo priemones įsigykite internetinėje parduotuvėje dezes.lt

UAB "VV Group"

Technika

Kadagių kelias 6C, Kaunas, LT 45457, Kaunas

UAB "VV Group" savo veiklą pradėjo 2007 m. Pagrindinė įmonės veiklos sritis - savivarčių nuoma ir kito įvairaus transporto nuoma ir paslaugos visoje Lietuvoje.

UAB „MyTax.lt“

Kita

Vytenio g. 6-301, Vilnius

Buhalterinė apskaita Vilniuje atliekama profesionalių Mytax specialistų. Daug metų dirbame savo srityje, tad laisvai galite patikėti savo įmonės buhalteriją.

UAB "Lonas"

e-parduotuvės

Ukmergės g. 18, LT-55101, Jonava

Įmonė LONAS įkurta 1993 metais. Daugiau nei 20 metų LONAS puoselėja geriausias čiužinių gamybos tradicijas bei kuria inovacijas didesniam komfortui ir sveikesniam gyvenimui. Be pripažinimą pelniusių čiužinių, LONAS taip pat gamina aukščiausios kokybės šiuolaikinio dizaino lovas bei platų spektrą aksesuarų geresniam miegui.

UAB “Deliuksta”

Kita

P. Plechavičiaus g. 19-4, LT-49303, Kaunas

UAB “Deliuksta”- mažosios architektūros projektavimas, gamyba, montavimas. Įmonės veiklos sritys: Vaikų žaidimų aikštelės; Autobusų stotelės (laukimo paviljonai), rūkomieji, dviračių pastogės Automatiniai viešieji lauko tualetai Ir kita produkcija.

UAB "Vėdinimo meistrai"

Technika

Kareivių g. 7, Vilnius

Įmonė sėkmingai plėtoja keletą veiklos krypčių: vėdinimo, oro kondicionavimo, centrinių dulkių siurblių sistemų projektavimą ir montavimą.

UAB "ProDentum"

Medicina/grožis

Kalvarijų g. 128A-2, Vilnius

Daugiau negu 15 metų kasdien dirbame ir tobulėjame klinikinėje bei mokslinėje srityse. Nesilaikome senų ar naujų dogmų ir įsitikinimų – vadovaujamės įrodymais pagrįsta odontologija, gerąja praktika bei nauda pacientui.