Įdėti įmonę

Įmonių katalogas

CV Keskus OU filialas

Interneto svetainės

Ozo g. 12a, 08200, Vilnius

Mūsų tikslas visada buvo ir yra kaip įmanoma labiau paprastinti ir lengvinti darbo bei darbuotojų paieškos procesą, kad mūsų klientai bei lankytojai, darydami tokius svarbius gyvenime sprendimus, jaustų kuo mažiau streso ir daugiau teigiamų emocijų. Taip pat galime pasiūlyti ir pilnas darbuotojų atrankas. Jeigu neturite laiko ar kompetencijų naujų darbuotojų paieškoms - mūsų profesionalų komanda visada Jums pagelbės bei pasiūlys geriausius personalo atrankos būdus.

Jacob Colinn

Apranga

Raudondvario pl. 91, Kaunas, LT-47184, Kaunas

Aukštos kokybės, unikalios, minimalistinio stiliaus personalizuotos apyrankės poroms su graviravimu. Platus įvairių spalvų ir dizainų pasirinkimas internetu. Išskirtinė dovana jai ir jam. Specialus įpakavimas, greitas pristatymas.

SocialDrum

Interneto svetainės

Pamėnkalnio g. 5-9, LT-01116, Vilnius, Vilnius

Kūrybiškos grafinio dizaino paslaugos verslui. Unikalaus bei įdomaus turinio kūrimas, skatinantis vartotojų įsitraukimą bei susidomėjimą. Profesionalūs, ilgametę patirtį turinčių grafikos dizainerių komandos sprendimai individualiems klientų poreikiams.

Verbelnieki

Viešbučiai/svečių namai

Nicas novads,Nicas pagasts, Liepojos raj., Latvija.

Svečių namai ir kempingas "VĒRBEĻNIEKI" įsikūręs prie kelio Klaipėda - Liepoja, 6 km iki Liepojos miesto. Poilsio kompleksas yra prie pat jūros - tik apie 50 metrų! Jūsų paslaugoms: Treji svečių namai; Atskiras šeimyninis namas; Vasarinis poilsio namelis; Kempingas: vietos palapinėms, kemperiams; Didelė vasaros terasa su židiniu; Vasaros kavinė "Siena šķūnis" (nuo gegužės iki rugsėjo mėn.); Banketų salė vestuvėms, gimtadieniui, įmonės šventei... iki 200 žmonių; Salė konferencijoms, seminarams; Pirtis, kubilas ir lauko burbulinė vonia (Jacuzzi); Sporto ir pramoginių renginių organizavimas iki 2000 žmonių; Vaikų žaidimų aikštelė.

UAB Destena

Statyba

Kauno r. sav. Ilgakiemio k. Technikos g. 8B, Visa Lietuva

Įmonė įkurta 2016 m. Teikia pastatų statybos paslaugas nuo pamatų iki raktų. Statome universalios paskirties karkasinius metalinius angarus. Gaminame ir montuojame karkasinius angarus /sandėlius, fermas, garažus, gamybinius pastatus. Pagal Jūsų pateiktą užsakymą: -Pateikiame sąmatą ir techninį eskizą; -Pasirašius sutartį projektuojame pastatą; -Gaminame ir sumontuojame pastatą iki raktų; Šis sprendimas – puiki galimybė pasistatyti paprastos, tvirtos konstrukcijos, minimaliomis sąnaudomis ilgaamžį pastatą pagal Jūsų poreikius. Jums garantuojame: patrauklias kainas, darbų garantiją, kokybišką, operatyvų ir savalaikį užsakymų įvykdymą, lankstų bendradarbiavimą. Teikiame konsultacijas ir pagalbą ES paramos dokumentų ruošimo, paramos gavimo ir administravimo klausimais ūkininkams, žemės ūkio ir verslo subjektams. UAB DESTENA Rolandas Tel: +37065478412 info@destena.lt www.destena.lt

Geliuvazonai.lt

Kita

Dunojaus g. 20, LT-02104 Vilnius, Vilnius

Geliuvazonai.lt – platus pasirinkimas išmaniųjų vazonų. Prekiaujame Lechuza plastikiniais vazonais su laistymo sistema. Pinti vazonai, dideli ir maži vazonai, akmeniniai vazonai imitacija, premium klasės blizgūs vazonai, veidrodiniai ir kiti. Aukštos kokybės vazonai su laistymo sistema internetu!

Čiokis

Vaikams

Fizikų g. 8-34, LT-08455 Vilnius, Vilnius

Ciokis.lt – platus kokybiškų medinių žaislų pasirinkimas: virtuvėlės, įrankiai, automobiliai, lėlių nameliai, kosmetiniai staliukai, kambario dekoracijos ir kita. Geros kainos garantija bei siuntimas visoje Lietuvoje!

Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“

Vaikams

Santariškių g. 4, LT-08406 Vilnius, Vilnius

Užsiimame labdara ir pagalba vėžiu sergantiems vaikams bei jų šeimoms. Teikiame psichologinę ir piniginę paramą, teisines konsultacijas ir kita. Jūs ne vieni, tad kreipkitės į mumis, viską išgyvensime kartu, veikiame visoje Lietuvoje.

Kauno energija

Statyba

Raudondvario pl. 84, LT-47179 Kaunas, Kaunas

Karšto vandens tiekimas gyventojams, įmonėms bei organizacijoms Kaune, Jurbarke bei Kauno rajone!. Kokybiškos priežiūros ir aptarnavimo garantija bei patrauklios kainos ir sąlygos. -

aGeismas.lt

e-parduotuvės

aGeismas.lt, Kaunas

aGeismas.lt – sekso prekių parduotuvė, siūlanti platų erotinių prekių asortimentą už bene geriausią kainą. Konfidencialumo palaikymas siunčiant prekes visoje Lietuvoje!