Įdėti įmonę

Įmonių katalogas

UAB „Oro Guru“

Viešbučiai/svečių namai

Sodų g. 4, LT-01313, Vilnius

AirGuru – internetinė kelionių agentūra, padėsianti žengti pirmąjį žingsnį kelionės link. Esame tam, kad patenkintume Jūsų poilsinių ar verslo kelionių poreikius. Mūsų skrydžių bilietų, viešbučių, kelionių, kruizų, automobilių nuomos ir kitų paslaugų paieškos ir rezervavimo sistema subalansuota taip, kad kelionė prasidėtų jau renkantis savo kelionės maršrutą mūsų internetinėje kelionių agentūroje.

UAB BOSOPA

Statyba

Šiauliai, Šiauliai

Greitai ir kokybiškai atliekame visus santechnikos darbus: vandentiekio keitimas,montavimas,kieto kuro,granulinių katilų,katilinių montavimas,grindinis šildymas.Taip pat prekiaujame granuliniais,kieto,skysto kuro katilais,šilumos siurbliais,dujiniais katilais.

UAB Mogo LT

Auto/moto

Perkūnkiemio g. 6, Vilnius

Įmonė MOGO siūlo automobilius lizingu, atgalinį lizingu, paskolomis automobiliams bei ilgalaikei automobilių nuomai Lietuvoje. Su mūsų pagalba galite išsinuomoti bet kokios markės/amžiaus automobilį.

VŠĮ Perkūnijos pirties mokykla

Kita

Pajiesio kelias 18, Pajiesys, Kauno r., Kaunas

Sveiki užsukę į Perkūnijos erdvę. Mes, Robertas ir Audra, kūrėme šią erdvę visiems, norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio, atsipalaiduoti ir kokybiškai pailsėti. Pirtimi domimės jau daug metų, todėl norėjosi sukurti tokią vietą, kurioje būtų gera ir mūsų svečiams, ir patogu pirties meistrams. Iš pradžių gimė baltoji pirtis su Roberto gaminta periodinio kūrenimo krosnimi, pirties ritualui pritaikytais gultais, jaukiu priepirčiu arbatai ir poilsio erdve. Visai neseniai duris atvėrė ir antrasis Roberto kūrinys – juodoji, dūminė pirtis, turinti visai kitokį charakterį. Ji dvelkia paprastumu, ramybe ir perkelia mus į gilią senovę. Mūsų pirtyse profesionalūs pirties meistrai veda įvairias pirties programas nuo smagaus pirties ritualo kompanijai iki labai ramios karališkos pirties dviems. Vyksta įvairios teminės pirtys, skirtos tiek mišrioms kompanijoms, tiek moterims arba vyrams. Kai išbandai pirtį su profesionaliais pirtininkais, supranti, kiek daug nuostabių pojūčių gali duoti pirtis. Mes skatiname sveikatą stiprinančią pirtį, todėl svaigalams vietos čia nėra. Yra ramybė ir didžiulis pirties malonumas.

UAB "PARTY INBOX"

Pramogos

Sėlių g. 39, Vilnius

Mūsų el.parduotuvėje rasite tik kokybiškus stambiausių pasaulio gamintojų vienkartinius indus, stilingas stalo bei šventinės erdvės puošmenas, balionus bei aksesuarus fotosesijoms. Jūsų laukiame ne tik elektroninėje erdvėje, bet ir mūsų šventinės atributikos prekybos salonuose Vilniuje, Sėlių g. 39 ir Verkių g. 27B, Ogmios miestelis; Klaipėdoje, Taikos pr. 64, PC Arena. Jauki aplinka ir nemokamos švenčių ekspertų konsultacijos- tik pas mus!

IĮ ,,Ventilita“

Technika

Televizorių g. 10, LT-78137, Šiauliai

IĮ ,,Ventilita“ − įkurta 2001 metais ir iki šiol sėkmingai veikianti ir vis auganti šiaurės vakarų Lietuvos įmonė. Nuo pat įkūrimo pradžios iki šiol mes nuolat pasiūlome naujų techninių sprendimų ir idėjų, kuriuos galima greitai pritaikyti gamyboje iškilusioms problemoms spręsti. Šiandien įmonė ypač sėkmingai vysto veiklą tiekdama įrenginių dalis pramonės įmonėms. Nuo pat veiklos pradžios siekiama padėti pramonės įmonėms taikyti naujausius technologinius sprendimus ir išlaikyti ilgalaikio bendradarbiavimo santykius su klientais.

CV Keskus OU filialas

Interneto svetainės

Ozo g. 12a, 08200, Vilnius

Mūsų tikslas visada buvo ir yra kaip įmanoma labiau paprastinti ir lengvinti darbo bei darbuotojų paieškos procesą, kad mūsų klientai bei lankytojai, darydami tokius svarbius gyvenime sprendimus, jaustų kuo mažiau streso ir daugiau teigiamų emocijų. Taip pat galime pasiūlyti ir pilnas darbuotojų atrankas. Jeigu neturite laiko ar kompetencijų naujų darbuotojų paieškoms - mūsų profesionalų komanda visada Jums pagelbės bei pasiūlys geriausius personalo atrankos būdus.

UAB „Integre”

Kita

Sporto g. 18, Vilnius

UAB „Integre“ – tai aukštos kokybės paslaugas teikianti buhalterinė įmonė, kurios pagrindinis tikslas – prisidėti prie kiekvieno kliento verslo augimo ir sėkmingo tobulėjimo. Esame profesionalų, buhalterinės apskaitos specialistų komanda, galinti pasirūpinti bet kokio masto ir sudėtingumo užduotimi (siūlome tiek kasdienius, tiek ypatingų žinių ir patirties reikalaujančius buhalterinius sprendimus). Šioje srityje dirbame daugiau nei dešimt metų, todėl apskaita – tai mūsų kasdienybė. Galime užtikrinti, kad visos operacijos bus atliekamos tinkamai ir sutartu laiku. Esame lankstus ir operatyviai dirbantis partneris, kuriam svarbiausia – lūkesčius atitinkantis rezultatas, todėl prieš imdamiesi bet kokios užduoties nuodugniai išanalizuojame situaciją, pasitariame su klientu ir sudarome labiausiai esančią situaciją atitinkantį darbų planą.

UAB Herba Humana

e-parduotuvės

Konstitucijos pr. 9-123, LT-09308, Vilnius

Prilimpančios kojinės ir puskojinės Solidea - stiprios ir vidutinės kompresijos terapinės kojinės išsiplėtusioms venoms, venų varikozei

UAB "Rehalinija"

e-parduotuvės

Šiaurės pr. 38-25, LT-49224, Kaunas

Didmeninė ir mažmeninė prekyba reabilitacijai, slaugai ir medicinai skirtomis prekėmis.