Rūšiuoti pagal:

Auginantiems vaikus


Naujiena - laikrodis su įmontuotu nuimamu mini RC automobiliu! Itin patogus naudojimas, mašinėlė valdoma su tuo pačiu laikrodžiu. Nuotolinio valdymo pultas ypač patogus vaikams - valdymas tik dviem mygtukais, automobilis gali judėti į priekį ir atbuline eiga į kairę. Reguliuojamas, iš minkštos gumos pagamintas dirželis tinka įvairaus diametro vaiku rankoms.Tai puiki dovana tiek berniukams, tiek mergaitėms! Į PAKUOTĘ ĮSKAIČIUOTA: Žaislinė mašina Nuotolinio valdymo pultas USB laidas Automobilio maitinimas: USB; Laikrodžio maitinimas: 1 x AAA baterija (į komplektą neįeina)

PLAČIAU

Kviečiu mokytis akademinio piešimo pagrindų, jei planuoji būti architektu ar dizaineriu. Laiką derinu, mokau Kauno senamiestyje. 1,5 val. kainuoja 6 eurus.

PLAČIAU

Minkštučiai vaikiški rankšluosčiai-pelerinos. Idealiai tiks apgaubti vaikučius iškėlus iš vonios, išėjus iš dušo. Taip pat galima panaudoti kaip apklotėlį. Kapišonas, kuris apsaugos vaikų galveles nuo vėjo (prie jūros, ežero) su mėgstamais personažais. Minkštučiai, švelnūs, labai gerai sugeriantys drėgmę. Mus rasite uzsukpasmus.lt (Rankšluosčiai <Vaikiški) 12 eurų.

PLAČIAU